Біла Церква

Біла Церква досить таки молодіжне місто, тут знаходяться вищі навчальні заклади, тому багато студентів, а так само завдяки одній з найкрасивіших пам’яток міста Дендрологічний парк Олександрія, кожні вихідні дуже багато туристів, для яких надається маса цікавих розваг. Виходячи з цього, рекомендую, в місті затримаються як мінімум на вихідні, отримати насолоду від як активним, так і пасивним відпочинком. До тогож придбати квитки на потяг Біла Церква можно не виходючи з дому на сайті proizd.ua.
Нічні клуби міста

Нічне життя в місті кипить на вихідних, найкращі нічні клуби розташувалися в центральній частині міста, в інших районах вони теж є, але і якість їх в порівнянні з центральними набагато нижче. Основний контингент відвідувачів у нічних клубах залежить від цінової політики закладу, в основному це молодь від 18-35 років. Нічні клуби міста мають свої сторінки в соціальних мережах і активно займаються розсилкою різних заходів і програм, що проводяться на вихідних. Так само на офіційних сайтах нічних клубів можна дізнатися всю детальну інформацію, про програму, ціновій політиці, замовити столик. Існує так само програма лояльності, що дозволяє дівчатам до 11 ночі зайти безкоштовно і в подарунок отримати коктейль від закладу. Щочетверга проводяться дівич-вечори, у програмі зазвичай чоловічий стриптиз, вхід представницям прекрасної статі безкоштовний. Хочу надати рейтинг нічних клубів по відвідуваності, які завоювали любов городян, а так само гостей міста. Хочу зазначити, що в нічних клубах міста, ресторанах, пабах і кафе заборонено курити. Це можливо лише в спеціально відведених місцях чи на літніх відкритих терасах.

1. Розважальний комплекс Cabaret & Belvedere — включає в себе нічний клуб Cabaret, і поруч знаходиться ресторан Belvedere, комплекс розташувався на березі річки Русь в центрі міста, поруч з ресторанним комплектом Трактир, але так як кухні і інтер’єр закладів разюче відрізняються то вони практично не конкурують між собою. Стиль закладу розкішний, тому в нічний клуб ви не потрапите в джинсах і кросівках, на вході суворий дрескод. На території знаходиться затишний літній майданчик з романтичними альтанками, а так само дерев’яні будиночки для невеликих компаній, і все це з мальовничим видом на костел і річку.

2. Розважальний комплекс CRISTALL — заклад нещодавно відкрилося, має вишуканий інтер’єр, знаходиться в самому центрі міста недалеко від історичних пам’яток. Відвідувачам надається можливість покуштувати європейську та японську кухню в ресторані, випити смачного пива в пабі і відмінно відпочити на дискотеці. Для гостей так само відкрито винний бутик, де можна продегустувати елітні спиртні напої.

3. Розважальний комплекс «Каліпсо» — знаходиться в центрі міста, має грецький античний дизайн, в порівнянні з попередніми нічними закладами цей програє в першу чергу невдало продуманим внутрішнім інтер’єром, щоб потрапити на дискотеку потрібно пройти через ресторан, тим хто відпочиває в ресторані це трохи напружує, а так само з усіх закладів тут наймолодший контингент відпочиваючих, в основному студенти 1 і 2 курсів, напевно, позначається близьке розташування студентських гуртожитків. Загалом то молоді подобається, кожні вихідні приїжджають ді-джеї, влаштовуються різні шоу-програми. Комплекс знаходиться поруч з палацом одруження, мерією міста і кінотеатром. Цінова політика тут значно нижче, ніж в попередніх закладах.

У місті знаходиться безліч затишних кафе, пабів і ресторанів, в яких можна провести відмінно час насолоджуючись як української, європейської так і японською кухнею. Про це детальніше читайте в розділі «Де смачно поїсти в місті Біла Церква»
Дитячі атракціони

Приїжджаючи на вихідні в місто з дітками, обов’язково відвідайте парк розваг ім. Шевченко (колишній парк ім. Петровського), на території знаходяться гойдалки і дитячі майданчики на будь-який смак і вік, обов’язково прокотитеся на колесі огляду,

VIDPOVIDI TURYSTIV:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *